Z pasji do wysokości...

powstała firma zajmująca się szerokim spektrum usług alpinistycznych

IRATA L1
SEP 1kV
badania wysokościowe

Posiadamy certyfikat IRATA– międzynarodowej organizacji zrzeszającej osoby zawodowo zajmujące się świadczeniem usług z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości, który potwierdza nasze umiejętności planowania pracy, doboru najlepszego sprzętu, budowy olinowania, ratownictwa linowego.

Uprawnienia SITE SEP 1kV do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznej o napięciu nie wyższym niż 1 kV. 

Badania wysokościowe powyżej 3m. 

Używamy specjalistycznego sprzętu profesjonalnych firm, który odpowiednio pielęgnujemy i konserwujemy. Zawsze sprawdzamy sprzęt przed użyciem i kontrolujemy w czasie pracy, ponieważ bezpieczeństwo nasze i otoczenia jest najważniejsze.

profesjonalny sprzęt

doświadczenie i rzetelność

Wieloletnie doświadczenie z linami w życiu prywatnym i zawodowym jest gwarancją bezpiecznej, dobrze zorganizowanej i wykonanej pracy w każdych warunkach. 

szeroki wachlarz usług

montaże 

prace dekarskie

prace antykorozyjne

elektromontaż

arborystyka

zabezpieczenia przeciw zwierzakom

interwencje24

i inne

AlpinInstal

Grzegorz Dumin

NIP: 6090079639

Działamy głównie na obszarze mazowieckiego, ale także małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, podlaskiego.
Przy większym zleceniu jesteśmy w stanie dojechać też do reszty niewymienionych województw.